Výpredaj!
Bubnová kosačka Samson - 56

Bubnová kosačka Samson - 56

Nový

sipka záber 56 cm, 4 nože, kužeľová prevodovka
sipka ochranná bočná plachta
sipka spodný disk po celej šírke

899,00 € s DPH
Bubnová kosačka SAMSON-56 je adaptér určený výhradne do prevodovej skrine DSK-316 vo všetkých ich modifikáciách. Slúži na kosenie vysokej trávy na neudržiavaných každoročne kosených plochách. Pokosená tráva je pomocou disku rozmetená a pripravená na sušenie, pri použití bočnej zástery ponechaná v riadku pre lepší zber.
Spodný i horný disk bubnovej kosačky SAMSON 56 sú plechové výlisky. Na hornom disku sú otočne uložené 4 žacie nože s obojstranným ostrím. Spodný disk je voľne otočný na ložiskách a prekrýva skrutkové spojenie nožov s horným diskom. Prevod hnacej sily z aktívneho vývodu prevodovej skrine DSK-316 na žací bubon je pomocou náhonu s hypoidným prevodom, pracujúcim v olejovom kúpeli.
SAMSON-56 je osadený unifikovaným patentovo chráneným dvojitým sekacím diskom so šikmým uložením štyroch nožov. Upevnenie nožov je výkyvné a tým chránené proti poškodeniu. Zosilnený okraj disku zaručuje dlhšiu životnosť.
Adaptér SAMSON-56 sa veľmi jednoducho pripojí zasunutím do náhonu prevodovej skrine a zaistí aretačným kolíkom, behom niekoľkých sekúnd je potom pripravený k práci.

Isť navrh