Traktorová kosačka Starjet UJ 102- 24 P3

Nový

sipka traktorová kosačka
sipka motor Briggs&Stratton
sipka vzduchom chladený motor
sipka výkon 24 HP, 2-valcový motor
sipka hydrostatická prevodovka K46 DE
sipka záber 102 cm, výška strihu 30- 90 mm
sipka mechanické vysýpanie koša


3 899,00 € s DPH

POZOR svetový unikát (  AUTOMATICKÁ UZÁVIERKA DIFERENCIÁLU )

sipka zberný kôš 330 l
sipka signalizácia naplnenia koša
sipka motohodiny
sipka LED svetlá
sipka nárazník
sipka strižné kolíky
sipka nožov žacieho
sipka liatinová náprava
sipka guľové čapy
sipka nadštandardne pevná konštrukcia stroja

sipka elektromagnetická spojka kosenia
sipka dvoj - nožové žacie
sipka predné kolesá 16“
sipka zadné kolesá 20“
sipka hmotnosť 265 kg

NA ČO SOM URČENÝ: Hodím sa na kosenie pozemkov o výmere cca do 15.000 m² o maximálnom sklone 15 °. Vďaka môjmu výkonnému dvojválcovému motoru s veľkým krútiacim momentom môžem bez problémov kosiť aj vysokú trávu. K výkonnému motoru mám aj unikátnu hydrostatickú prevodovku s automatickou uzávierkou diferenciálu. POZOR: Ako aj mnoho našich ďalších technických riešení je aj hysrostatická prevodovka s automatickou uzávierkou v Starjete jedinečná a nenájdete ju v žiadnom inom konkurenčnom traktore. Kupujú si ma prevažne ľudia s veľkou záhradou a rodinným domčekom. Vďaka môjmu silnému dvojvalcu a uzávierke diferenciálu si skvele rozumiem napríklad so snehovou frézou a ďalším aktívnym príslušenstvom a preto nezaháľam ani v zime. NAJLACNEJŠÍ TRAKTOR S automatickou uzávierkou diferenciálu NA TRHU!
Stroj vlastnej konštrukcie s dvojrotorovým kosením umiestneným medzi nápravami.
V základnej výbave je stroj vybavený pre kosenie pravidelne udržiavaných plôch sa zberom pokosenej hmoty do zberného koša.
Nespornou výhodou je možné CELOROČNÉ VYUŽITIE. Pre viac informácií nahliadnite do príslušenstva. Potom Starjet využijete nielen na kosenie trávy od jari do jesene, ale celoročne. V zime so Starjetom môžete upratovať sneh pomocou snehovej radlice, snehovej frézy alebo zametacej kefy s možnosťou doplnenia o rozmetadlo soli. Od jari do jesene potom môžete prevážať materiál za pomoci sklopného vozíka, zametať spevnené plochy zametacou kefou, rozmetať hnojivo alebo trávnu zmes. V neposlednom rade je Starjet výborným pomocníkom pri jesennom zbere lístia.

Isť navrh